Otázky a odpovědi

Nevíte si s něčím rady, nebo máte pochybnosti v dané problematice? Na této stránce Vám předkládáme odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků. V případě, že jste nenašli odpověď na svoji otázku neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu na čísle 777 997 790

1. Nebude se mi nástřik na podvozku loupat?

Odpověď: Antikorozní materiál, který používáme, má univerzální přilnavost a jeho následná obnovitelnost je velmi snadná, dokonale váže na předchozí nástřiky a zásadně nenarušuje žádné materiály ve struktuře vozidla (guma, plasty atd.)

2. Mám starší vůz a některá místa jsou už prorezlá, vadí to nástřiku podvozku?

Odpověď: Nástřiku to nevadí, právě naopak. Námi nanášené materiály účinně karoserii chrání /prevence/ a též působí pasivně na již započatou korozi a svojí pigmentací aktivně pracují proti uvedeným procesům. Před samotným nástřikem rez odstraníme mechanicky nebo chemicky. Poté se použije tzv. dvouvrstvá metoda (po vzlínavém přípravku).

3. Je lepší provádět nástřik v létě nebo je to jedno?

Odpověď: Nástřiky provádíme celoročně.Podvozek je nutný omýt tlakovou vodou a zbavit všech nečistot.Po usušení a odstrojení (např. plastové podběhy, kryty atd.) provádíme nástřik. Dutinový vosk se napustí rozprášením do nepřístupných a přeplátovaných míst.Po aplikaci vytěsní z těchto prostor vodu a vlhkost, svojí vzlínavostí prostoupí veškeré spoje a vytvoří pružný voskový film s několikaletou životností. V případě, že je již konstrukce napadena korozí, zabraňuje jejímu dalšímu průběhu.

4. Dá se tedy již započatá koroze definitivně zastavit?

Odpověď: Antikorozní dutinové přípravky vzlínají až do míst mezikrystalické (důlkové) koroze a zabrání jejímu dalšímu průběhu (existující korozi chemicky nepřemění, ale účinně ji pasivují.

5. Vrtáte do karoserie otvory?

Odpověď: Je pravda, že v éře škodovek, žigulíků, felicií atd. se běžně navrtávaly otvory do prahů, dveří apod. Samozřejmě vlastníme přípravky, frézy a sady záslepek na tyto otvory, ale dnes se to už nepoužívá a zákazníci si to ani nepřejí.Moderní automobily jsou opatřeny otvory již z výroby. Kvalitní ošetření vozidla a především jeho „úplnost“ z hlediska dutin je zaručena postupem aplikace dle schémat antikorozního ošetření. Databází těchto schémat na běžný sortiment většiny světových výrobců je vybaveno i naše pracoviště.

 

Více odpovědí naleznete ZDE

Nástřik podvozku

Nástřik podvozku

Nástřik podvozku

Nástřik podvozku